שמי צפנת ספרא, אני בוגרת האקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל ולימודי עיצוב תפאורה בAccademia di Belle Arti -, Bologna, איטליה. התחלתי את דרכי בעיצוב במה ותפאורות אבל המשיכה העיקרית שלי היא לאסתטיקה של עולם הילדים.
מזמן שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי ליצור, הדברים שיצרתי תמיד היו עבור מישהו, כך קרה שהקמתי את Pockets -Kids Kingdom לפני כ-8 שנים, במטרה לחפש וליצור פתרונות אחסון ייחודיים לקטנטנים כשגיליתי שהם מביאים איתם לעולם כל כך הרבה ציוד! עם הזמן נסחפתי לעוד הרפתקאות עיצוב וכך נולדו להם גם הפופים והמצעים. אבל הכול מסתכם בליצור סביבה כיפית ונעימה לתינוקות וילדים.
כולנו כהורים רוצים להעניק לילדנו התנסויות חוויות וגילויים חשובים ומעניינים ולעצב יחד איתם זיכרונות ילדות מקסימים. אני מקווה לקחת חלק בתקופה המשמעותית הזו בחייהם דרך הדברים שאני מעצבת המלווים ומקיפים אותם בסביבתם הקרובה.
חלק מההשראה שלי מגיעה מהילדות שלי, פריטים שאני זוכרת סביבי לוקחים אותי אחורה לתקופה אחרת מלאה בתמימות וחלומות, אני מנסה לעדכן ולחדש אותם בפריטים שאני יוצרת היום לכן אל תתפלאו אם הם מזכירים לכם חפץ כלשהו שהיה שייך לכם פעם פעם.
!Happy memories

על הסטודיו

הסטודיו שלנו נמצא בכרמי יוסף, אתם מוזמנים לבקר אותנו ולהתרשם ממבחר הפריטים בסטודיו

שעות פתיחת הסטודיו:

ימים א-ה, שעות 9:00- 16:00

רצוי לתאם הגעה מראש

טלפון: 077-4490591

 

סטודיו “פוקטס” הוא סטודיו בוטיק עם צוות קטן ומסור, כל הפריטים הנתפרים בעבודת יד ובהקפדה על שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לתינוקות וילדים. העיצוב נעשה מתוך מחשבה רבה על חוויית השימוש. המוצרים נתפרים בסדרות קטנות כך שהצבעים, הדוגמאות והבדים תמיד משתנים אך הייחודיות לעולם נשמרת
– כל המוצרינו ניתנים לכביסה
– איכות המוצרים שלנו היא מעל הכל לכן כל מוצר שיוצא מהסטודיו עובר בדיקת איכות קפדנית ואנו מספקים אחריות מלאה למוצרים.
– חשוב לנו שתיהנו מהפריטים של pockets ולכן אנו עומדים לרשותכם בכל דבר ועניין ונשמח לשמוע מכם תמיד, לכן אל תהססו לפנות אלינו, במייל בטלפון או באמצעות יונת דואר